Magazynowanie wody deszczowej

 

Nieważne, czy chcesz podlewać ogródek, czy używać bezpłatnej wody do prania lub spłukiwania toalety. Z naszymi systemami DOM i OGRÓD zaoszczędzisz nie tylko ogromne ilości wody pitnej ale także i pieniądze.

 

Systemy oferowane przez firmę Brawotec Watersystems służą do gromadzenia oraz ponownego użytkowania wody deszczowej. Oferujemy najwyższą jakość za korzystną cenę. Bogaty asortyment pozwala na dobranie odpowiednich produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Urządzenia spełniają wszystkie normy oraz wymogi techniczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Systemy te pozwalają na oszczędność pieniędzy oraz przyczyniają się do ochrony środowiska. Wykorzystywanie wody deszczowej umożliwia zmniejszenie zapotrzebowania na wodę pitną nawet do 50%.

 

Urządzenia dzielą się na dwa systemy:

 

Dom

System służy wykorzystywaniu wody deszczowej w zarówno w budynku jak i poza nim np. do prania lub spłukiwania toalety, a także np. podlewania trawnika. Nasz system może być używany przez cały rok. W skład systemu wchodzi filtr z stali nierdzewnej, syfon przelewowy, uspokajacz dopływu oraz energooszczędnej centrali sterującej zamontowanej w budynku.

Ogród

System ten pozwala na zbieranie, magazynowanie oraz wykorzystywanie wody deszczowej do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Woda zbierana jest z dachu za pośrednictwem rynien, całość połączona jest bezpośrednio z pionowym systemem spustowym poprzez rury poprowadzone w ziemi. Woda deszczowa oczyszczana jest dzięki dostarczonemu filtrowi koszowemu, zamontowanym w zbiorniku.

 

W skład każdego systemu wchodzi polietylenowy zbiornik produkowany metodą rotacyjną, charakteryzujący się monolityczną budową zapewniającą stuprocentową szczelność, posiadające nawet do 50-lat gwarancji na materiał. Bogata oferta umożliwia dobór zbiornika o pojemności odpowiednio dopasowanej do potrzeb klienta. Zbiornik jest odporny na korozję, wykonany z ekologicznego i przetwarzalnego polietylenu, a niewielka waga umożliwia łatwy montaż. Do każdego zbiornika dołączamy pokrywę oraz 3 uszczelki.